Калинова Слобода онлайн

У новий автовокзал вкладено 90% приватних коштів

Друк

Днями в Івано-Франківську відкрився новий центральний автовокзал. 90% коштів у відбудову комфортабельного приміщення автовокзалу вкладено приватним інвестором (фірма "Галицька марка"), 7% – міськими та обласним бюджетами, решту – ВАТ «ОПАС» (обласне підприємство автобусних станцій), яке взяло це приміщення в оренду з перспективою викупу.

Як зазначив керівник ВАТ «ОПАС» Зеновій Запухляк, довгоочікуване відкриття центрального автовокзалу прискорив зі своїм приходом на посаду голова обласної державної адміністрації Михайло Вишиванюк, з ініціативи якого між інвестором, орендарем і владою «знайдено консенсус щодо майнових спорів». За його словами, проектний кошторис автовокзалу (у цінах 2000 року) складає 3 млн грн.

Івано-Франківський міський голова Віктор Анушкевичус під час відкриття сказав про те, що новий автовокзал лише частково і на деякий час розвантажить перенасичену транспортом привокзальну площу, і «у перспективі треба думати про будівництво центрального автовокзалу на околиці міста».

КЛЮЧОВІ СЛОВА:

Додати коментар

Просимо дотримуватися рамок цензурного та толерантного спілкування, навіть якщо ви не поділяєте думки інших коментаторів або обурені змістом матеріалу.