Калинова Слобода онлайн

Тепер і в нас Адміністрація Президента. За зразком Росії?

Друк

Першою президентською ініціативою Віктора Януковича став указ про ліквідацію президентського Секретаріату та утворення Адміністрації. До речі, так само називається президентська структура в Російській Федерації.


Віктор Янукович призначив головою Адміністрації Сергія Льовочкіна і зобов’язав його за тиждень подати проект реформування Адміністрації, зокрема, передбачити скорочення персоналу на 20%. Сергій Львочкін працював керівником служби прем’єр-міністра Януковича, а батько Льовочкіна — генерал-полковник міліції — керував Держдепартаментом з питань виконання покарань при уряді Януковича.

У вівторок, в передостанній день перебування на посаді президента Віктора Ющенка, низка керівників його секретаріату подали заяви про звільнення. Серед них: голова Секретаріату Віра Ульянченко та її заступники Олександр Шлапак, Ігор Попов, Валентина Руденко і Іван Перехода, речниця президента Ірина Ваннікова, керівник Державного управління справами Ігор Тарасюк, заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони України Володимир Огризко та голова Інституту стратегічних досліджень Юрій Рубан.

Керівником ДУС став Андрій Кравець, першим заступником голови Адміністрації призначено Ірину Акімову. Заступник голови Віктора Януковича у керівництві Партії регіонів Ганна Герман стала Заступником голови Адміністрації з внутрішніх питань та комунікацій. Керівником головного управління документального забезпечення призначено Олега Рафальського, який був заступником керівника апарату Партії регіонів.

Перші кадрові призначення Віктора Януковича вже дістали критику серед його однопартійців. Зокрема, депутат від Партії регіонів Нестор Шуфрич заявив, що багато хто очікував, що президентську адміністрацію очолить Олександр Лавринович, віце-спікер і автор законопроекту змін до Закону про вибори, який, на думку оглядачів, чимало посприяв перемозі Віктора Януковича на виборах.

За матеріалами Української служби Бі-Бі-Сі

Додати коментар

Просимо дотримуватися рамок цензурного та толерантного спілкування, навіть якщо ви не поділяєте думки інших коментаторів або обурені змістом матеріалу.