Калинова Слобода онлайн

В Івано-Франківську відбувся християнський авто-, мото-, велопробіг (ФОТО)

Друк

Вчора, 10 травня, в Івано-Франківську відбувся автопробіг із благословенням транспортних засобів. Подія стала своєрідним відкриттям фестивалю «Вгору серця».


«Вело-байкеро-пішо-пласто-ретро-авто-благословення» відбувається вже всьоме. Обряд проводять перед зображенням Ісуса Христа на території заводу «Автоливмаш» (вул. Юності, 23).

Ексклюзивний ГАЗ-21 рідкісного, яскраво-жовтого, кольору.

Серед ретро-автомобілів були оригінальні ГАЗ-21, Победа, ЗАЗ-965, лімузин Lincoln, а також кілька тюнінгованих Москвичів та Запорожців. Про деякі з цих раритетів «Репортер» писав: білосніжний ззовні та всередині ЗАЗ-968A, Москвич-400 Don Pedro.

ЗАЗ-968М.

У цьому нафаршированому ретро-карі нині вже важко упізнати Москвич-401.

"Горбатий" Запорожець із ексклюзивною аерографією.


Цю білу «Победу» випустили у 1950 році. Її попереднім власником був капітан першого рангу з Керчі. Вже два роки вона їздить Івано-Франківськом. Як каже її нинішній власник, Ярослав Ворощук, йому пощастило, бо купив це авто у такому доброму стані.

Lincoln — він і в Івано-Франківську Lincoln.

Коли у центрі Івано-Франківська шикувалася автоколона, учасники впізнавали один одного по запитанню: "Ви їдете до Ісуса?"

Серед учасників — відомі іванофранківці, заступник міського голови Микола Саєвич, депутат міської ради Володимир Чорноус.

Відомий франківський ретро-Запорожець "Соняшник".


Цього року тут зібралися велосипедисти, власники ретро-автомобілів, а також байкери.

Священики моляться за подорожуючих та їхні транспортні засоби.
Новинкою для самих любителів автомобільної старовини став Транспортер переднього краю (ТПК) (цивільна назва ЛуАЗ-967). Це повнопривідний плаваючий автомобіль-транспортер, який створили на замовлення радянських десантних військ для евакуації поранених, підвозу боєприпасів тощо. Машину виготовляли на Луцькому автозаводі аж до 1989 року.

Більшість байкерів, які взяли участь в автопробігу, представляли івано-франківське об'єднання "Wild Biker".

Після освячення транспорту та короткого духовного концерту усі вони рушили автопробігом до Вічевого майдану.

Рухаючись містом учасники пробігу скандували: "Христос воскрес! Воістину воскрес!"Після Вічового майдану авто-мото-велоколона рушила на площу Шептицького привітати Свято ковалів.

Спільна молитва на площі Шептицького.


Звідти — на Набережну, до церкви святих апостолів Петра і Павла. Там на подвір’ї встановили шість кованих хрестів роботи відомого івано-франківського художника-коваля Сергія Полуботька.


«Сад кованих хрестів» — так тепер можна назвати це місце. Автори ідеї обіцяють, що з часом сакральних витворів тут ставатиме все більше.

Додати коментар

Просимо дотримуватися рамок цензурного та толерантного спілкування, навіть якщо ви не поділяєте думки інших коментаторів або обурені змістом матеріалу.